Jak zadbać o swój samochód podczas wakacyjnych podróży?

Wybierając się w daleką podróż za granicę zwykle lecimy samolotem. To najwygodniejszy i najszybszy środek transportu, jednak zanim do niego wsiądziesz trzeba dostać się na lotnisko. Jeśli podróżujesz w pojedynkę, z bagażem podręcznym albo z plecakiem, nie ma większego problemu – możesz jechać środkiem komunikacji miejskiej. Jeśli jednak planujesz zabrać w podróż żonę, dzieci, a może nawet rodziców czy teściów, a dodatkowo zabierasz ze sobą dużą ilość bagażu – wówczas znacznie lepiej podjechać pod lotnisko własnym środkiem transportu.

Parking blisko lotniska Ławica w Poznaniu

Jeśli wybierasz się w podróż z portu lotniczego Ławica w Poznaniu – masz możliwość pozostawienia swojego samochodu w bezpiecznym miejscu na całodobowym parkingu. W ramach usług parkingowych wliczone jest ubezpieczenie pojazdu, a także transport na terminal lotniczy i z powrotem na parking. Podróżni, którzy korzystają z parkingu zostają szybko i bezpiecznie zawiezieni na terminal lotniczy, a po powrocie z podróży – na parking dzięki prężnie zorganizowanemu transportowi autobusowemu. Autobusy kursują regularnie umożliwiając przewiezienie aż 300 osób w ciągu zaledwie pół godziny.

Udogodnienia na parkingu

Całodobowy parking został lokalizowany w pobliżu lotniska Ławica i wyposażony w nowoczesny system. Umożliwia on wygodne przemieszczanie się i wyjazd z parkingu. Kierowcy, którzy skorzystają z pakietu Start Parking Plus otrzymują miejsce parkingowe bliżej wyjazdu, natomiast ci, którzy wykupią pakiet Premium dostają dodatkowo szersze miejsca. Dzięki temu ich samochody mają zapewnione większe bezpieczeństwo, a właściciele nie muszą się o nic martwić podczas wakacji.

Ubezpieczenia w ramach pakietu parkingowego

Parking przy Ławicy Poznań można zarezerwować za pomocą wygodnej w obsłudze wyszukiwarki dostępnej online. Ważną kwestię stanowi ubezpieczenie pojazdów pozostawionych na parkingu. Na parkingu wdrożone zostały nowoczesne systemy bezpieczeństwa. Ponadto, w zależności od rodzaju zakupionego pakietu klient ma zagwarantowany odpowiedni rodzaj ubezpieczenia pojazdu: może skorzystać tylko z ubezpieczenie od kradzieży samochodu w podstawowym pakiecie, a także w ubezpieczenie od szkód parkingowych oraz ubezpieczenie od gradu i nawałnic dostępne w pakiecie Premium.

Szybki transport pasażerów na lotnisko

Warto zwrócić uwagę na kolejne wygodne rozwiązanie dotyczące kierowców korzystających z parkingu Ławica Poznań.  Transport  z parkingu na terminal i z powrotem odbywa się za pomocą nowoczesnych autobusów. Pasażerowie mają możliwość śledzić trasy autobusów za pomocą aplikacji dostępnej dla pasażerów korzystających z  sieci Start Parking.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *